O nás  

zleva: Jessie, Carinne, Heidy (foceno 10.12.2013)

  Dne 10.8.2012 jsme byli v CH.S. Bianco Dux pro naše vytoužené štěňátko rottweilera, fenku Carinne Queen Bianco Dux. U chovatelů bylo ještě několik jejích sourozenců, se kterými jsme si pohráli a řádně je pomazlili. Popovídali jsme si, vyřídili potřebné formality s velice milou paní chovatelkou a nastalo loučení.  Carinne dostala krásný nový obojek, poslední pusinku od její ,,lidské" maminky a nadešel čas, odjet směrem do nového domova. V autě byla Carinne moc hodná, skoro celou cestu pochrupovala.

Carinne Queen Bianco Dux 10.6.2012 - 25.1.2017 - po krátké, těžké nemoci jsme se s milovanou fenou museli rozloučit :-(

  Doma na nás čekala naše šestiletá fena Jessie, také rotvajlerka. Seznámení proběhlo ve velice přátelském duchu (to nám spadl kámen ze srdce :-) ), a i první noc v novém prostředí byla bez psích slziček. Ráno hned Carinne čiperně běhala a hrála si s námi. Od začátku pěkně papá granulky, které jí moc chutnají. Má své misky, a Jessie má nařízeno : ,,Neujídat!"  Zatím vše klape :-D. Jsme nadšení z její kontaktní, přátelské povahy. Vlastnit takové krásné štěňátko, bylo splněním našeho velkého snu. Uděláme pro ní vše, aby z ní vyrostla zdravá a poslušná psí holka. Budeme ji milovat a víme, že jistě i ona nás.

Jessie a Carinne

Uplynul právě jeden rok a další přírůstek do naší smečky, je fenečka RTW Heidy Elen Bohemia Col-Bri, kterou jsme si přivezli 19.8.2013. Měli jsme, při odběru štěňátka, možnost vidět oba její rodiče. Pokud se vyvede po nich, bude z ní pozorná hlídačka milující svou rodinu. Obě naše feny - Jessie 7.let a Carinne 14.měsíců - jí přijaly okamžitě do party, a přestože je každá jiné nátury, všechny tři se výborně doplňují. 

Heidy Elen 18.6.2013 - 12.3.2016 - tragicky zahynula :-( viz. in memoriam

 

Od 21.8.2013 máme registrovanou Mezinárodně chráněnou chovatelskou stanici ROTOBOX

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Co bylo v minulosti?

 

 Už od dětství moje přízeň ke psům všech  plemen i velikostí je nezměrná (a pro mou maminku zcele jistě nepochopitelná). Bohužel, opravdu svého  prvního psa jsem si koupila až v devatenácti letech, byl to stříbrný trpasličí pudl Nick. Do té doby jsem čerpala veškeré možné informace o výcviku z časopisů a knih, protože internet ještě neexistoval a na cvičák v té době směli jen služební plemena. Nick byl velmi kontaktní pejsek, který uměl spoustu pěkných kousků.

Nick

 Po Nickovi do naší rodiny přibyla žíhaná německá boxerka   Dita .  Oddaná a milující všechny lidičky na světě. 

Dita 25.3.1998 - 3.8.2006

Dita

 Od 1.1.2007 jsem navštěvovala kynologické cvičiště s rotvajlerkou bez PP Jessie. První myšlenka a důvod proč složit základní zkoušky byla ta, že jsem okolí chtěla dokázat jak ovladatelné plemeno rottweiler je. Což se nám snadno podařilo. Cvičení nás obě opravdu bavilo, složení zkoušek ZZO, ZOP a Bh na výbornou do dvou let věku Jessie,  jsou toho důkazem.

Jessie 5.7.2006 - 23.3.2018 

Jessie